Options Config (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Field
el: Πεδίο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Add
el: Προσθήκη

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Plain text
el: Απλό κείμενο

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Select list
el: Λίστα επιλογής

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: - Select a value -
el: - Επιλέξτε μία τιμή -

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title

en: Text value
el: Τιμή κειμένου
