Options Config (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Actions
hu: Műveletek

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Field
hu: Mező

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: ID
hu: Azonosító

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: Plain text
hu: Egyszerű szöveg

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Select list
hu: Legördülő lista

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: - Select a value -
hu: - Érték kiválasztása -

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: Text value
hu: Szöveges érték

en: Plugin ID
hu: A bővítmény azonosítója
