Options Config (1.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Actions
km: អំពើ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Add
km: បន្ថែម

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Plain text
km: អត្ថបទ​ធម្មតា

en: Select list
km: ជ្រើស​បញ្ជី

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី

en: - Select a value -
km: - ជ្រើស​តម្លៃ​មួយ -

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
