Options Config (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: About
ku: دەربارە

en: - Select a value -
ku: - نرخێک هەڵبژێرە -

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
