Options Config (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Add
lt: Pridėti

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: - Select a value -
lt: - Pasirinkite reikšmę -

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID
