Options Config (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Edit
ta: மாற்று

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Weight
ta: எடை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Field
ta: புலம்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Add
ta: சேர்

en: Vocabulary
ta: சொற்றொகுதி

en: Plain text
ta: எளிய உரை

en: Select list
ta: தெரிவு பட்டியல்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி

en: - Select a value -
ta: - ஒரு மதிப்பை தெரிக -

en: Weight for @title
ta: @title ன் எடை

en: Text value
ta: உரை மதி்பபு
