Options Config (1.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Actions
af: Aksies

en: Remove
af: Verwyder

en: Edit
af: Wysig

en: - None -
af: - Geen -

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Default
af: Verstek

en: Add
af: Voeg by

en: Vocabulary
af: Woordeskat
