Options Config (1.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Remove
am: አስወግድ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: ID
am: አይዲ
