Options Config (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Remove
ar: حذف

en: Edit
ar: تحرير

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Field
ar: حقل

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: Add
ar: إضافة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Vocabulary
ar: معجم

en: Plain text
ar: نص عادي

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: تأكيد متأكد من حذف %name ؟

en: Select list
ar: لائحة الخيارات

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: - Select a value -
ar: - اختر قيمة -

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title

en: Text value
ar: قيمة نصية
