Options Config (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Actions
ast: Aiciones

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: Add
ast: Amestar

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu

en: Plain text
ast: Testu planu

en: Select list
ast: Esbilla
