Options Config (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Remove
az: Çıxart

en: Edit
az: Dəyiş

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Field
az: Sahə

en: Default
az: Susmaya görə

en: Add
az: Əlavə et

en: ID
az: İD

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Plain text
az: Adi mətn

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Select list
az: Siyahı seçin

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında
