Options Config (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Actions
be: Дзеянні

en: Remove
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: - None -
be: - Нічога -

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: Add
be: Дадаць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: Select list
be: Выпадаючы спіс

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: - Select a value -
be: - Выберыце значэнне -

en: Weight for @title
be: Вага для @title

en: Text value
be: Тэкставае значэнне
