Options Config (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Actions
bg: Действия

en: Remove
bg: Премахни

en: Edit
bg: Редактирай

en: - None -
bg: - Не -

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Add
bg: Добави

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: Select list
bg: Избор от списък

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
