Options Config (1.0.0-beta1) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
