Options Config (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Plain text
bo: ཡིག་རྐྱང

en: Select list
bo: མིང་ཐོ་གདམ་པ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: - Select a value -
bo: - ཐོབ་གྲངས་ཤིག་གདམ་པ-

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
