Options Config (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Actions
ca: Accions

en: Remove
ca: Elimina

en: Edit
ca: Edita

en: - None -
ca: - Cap -

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Add
ca: Afegeix

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Plain text
ca: Text pla

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Select list
ca: Llista de selecció

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: - Select a value -
ca: - Seleccioneu un valor -

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Text value
ca: Valor de tipus text

en: Plugin ID
ca: ID del connector

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
