Options Config (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Remove
cy: Symud

en: Edit
cy: Golygu

en: - None -
cy: - Dim -

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Field
cy: Maes

en: Default
cy: Diofyn

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Vocabulary
cy: Geirfa

en: Plain text
cy: Testun plaen

en: Select list
cy: Dewis rhestr
