Options Config (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Actions
da: Handlinger

en: Remove
da: Fjern

en: Edit
da: Redigér

en: - None -
da: - Ingen -

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Field
da: Felt

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: Add
da: Tilføj

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: Plain text
da: Ren tekst

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Select list
da: Valgliste

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om

en: - Select a value -
da: - Vælg en værdi -

en: Weight for @title
da: Vægt af @title

en: Text value
da: Tekstværdi
