Options Config (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Actions
et: Toimingud

en: Remove
et: Eemalda

en: Edit
et: Muuda

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Add
et: Lisa

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: - Select a value -
et: - Vali väärtus -

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Text value
et: Tekstiline väärtus

en: Plugin ID
et: Plugina ID
