Options Config (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Remove
fi: Poista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Field
fi: Kenttä

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Add
fi: Lisää

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: Plain text
fi: Puhdas teksti

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Select list
fi: Valintalista

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: - Select a value -
fi: - Aseta arvo -

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title

en: Text value
fi: Tekstin arvo
