Options Config (1.0.0-beta1) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: - None -
fil: - Wala -

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Default
fil: Pamantayan

en: Add
fil: Idagdag
