Options Config (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Remove
fr: Retirer

en: Edit
fr: Modifier

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Weight
fr: Poids

en: Settings
fr: Paramètres

en: Field
fr: Champ

en: Label
fr: Libellé

en: Default
fr: Par défaut

en: Add
fr: Ajouter

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Vocabulary
fr: Vocabulaire

en: Plain text
fr: Texte brut

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Select list
fr: Liste de sélection

en: Machine name
fr: Nom système

en: About
fr: À propos

en: Option key
fr: Clé de l'option

en: - Select a value -
fr: - Choisir une valeur -

en: Weight for @title
fr: Poids pour @title

en: Text value
fr: Valeur textuelle

en: Plugin ID
fr: Identifiant (ID) du plugin

en: content @type: deleted @label.
fr: Contenu @type : @label supprimé.
