Options Config (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Actions
gl: Accións

en: Remove
gl: Quitar

en: Edit
gl: Editar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Add
gl: Engadir

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Select list
gl: Lista de selección

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: - Select a value -
gl: - Seleccione un valor -

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
