Options Config (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Remove
gu: લોપ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ

en: Plain text
gu: સાદું લખાણ

en: Select list
gu: પસંદગી યાદી

en: About
gu: વિશે
