Options Config (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Actions
he: פעולות

en: Remove
he: הסרה

en: Edit
he: עריכה

en: - None -
he: - ללא -

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Add
he: הוספה

en: Vocabulary
he: מילון

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Select list
he: רשימת בחירה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: - Select a value -
he: - בחירה -

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: Text value
he: ערך טקטואלי
