Options Config (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Actions
hr: Akcije

en: Remove
hr: Ukloni

en: Edit
hr: Uredi

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: Add
hr: Dodaj

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Select list
hr: Lista odabira

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis

en: - Select a value -
hr: - Izaberite vrijednost -

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
