Options Config (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Edit
is: Breyta

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Field
is: Svæði

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Add
is: Bæta við

en: ID
is: Kenni

en: Vocabulary
is: Orðaforði

en: About
is: Um
