Options Config (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Actions
ja: アクション

en: Remove
ja: 削除

en: Edit
ja: 編集

en: - None -
ja: - なし -

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: Field
ja: フィールド

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: Add
ja: 追加

en: Vocabulary
ja: ボキャブラリー

en: Plain text
ja: プレーンテキスト

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Select list
ja: 選択リスト

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: About
ja: アバウト

en: - Select a value -
ja: - 値を選択してください -

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト

en: Text value
ja: テキスト値

en: Plugin ID
ja: プラグインID
