Options Config (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Actions
jv: Aksi

en: Remove
jv: Buwang

en: Edit
jv: Sunting

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Add
jv: Tambah

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Plain text
jv: Teks biasa

en: Select list
jv: Daftar pilih

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: - Select a value -
jv: - Pilihānā biji -

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
