Options Config (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Add
ka: დამატება

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი
