Options Config (1.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Remove
kk: Өшіру

en: Edit
kk: Өңдеу

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты
