Options Config (1.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Remove
mn: Устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Field
mn: Талбар

en: Default
mn: Анхны утга

en: Add
mn: Нэмэх

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
