Options Config (1.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: ID
ne: परिचय

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा
