Options Config (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Actions
nl: Acties

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: - None -
nl: - Geen -

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Field
nl: Veld

en: Default
nl: Standaard

en: Add
nl: Toevoegen

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Select list
nl: Selectielijst

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: - Select a value -
nl: - Selecteer een waarde -

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Text value
nl: Tekstwaarde

en: Plugin ID
nl: Plug-in ID

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
