Options Config (1.0.0-beta1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Default
pa: ਮੂਲ
