Options Config (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Actions
pl: Akcje

en: Remove
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: - None -
pl: - Brak -

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Add
pl: Dodaj

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Plain text
pl: Czysty tekst

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Select list
pl: Lista wyboru

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: - Select a value -
pl: - Wybierz wartość -

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Text value
pl: Wartość tekstowa

en: Plugin ID
pl: ID wtyczki
