Options Config (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Actions
ps: چارې

en: Remove
ps: لركول

en: Edit
ps: سمون

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: Add
ps: زیاتول

en: ID
ps: پېژند

en: Vocabulary
ps: قاموس

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: About
ps: په اړه
