Options Config (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Remove
ro: Elimină

en: Edit
ro: Editați

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Field
ro: Câmp

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: Add
ro: Adaugă

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: Plain text
ro: Text simplu

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Select list
ro: Listă selecție

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: - Select a value -
ro: - Selectați o valoare -

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title

en: Text value
ro: Valoare text

en: Plugin ID
ro: ID-ul plugin-ului
