Options Config (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Actions
ru: Действия

en: Remove
ru: Удалить

en: Edit
ru: Редактировать

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Field
ru: Поле

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Add
ru: Добавить

en: Vocabulary
ru: Словарь

en: Plain text
ru: Простой текст

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Select list
ru: Список выбора

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация

en: Option key
ru: Ключ

en: - Select a value -
ru: - Выберите значение -

en: Weight for @title
ru: Вес @title

en: Text value
ru: Текстовое значение

en: Plugin ID
ru: ID плагина
