Options Config (1.0.0-beta1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: Plain text
si: සරල වගන්ති
