Options Config (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Actions
sk: Akcie

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Add
sk: Pridať

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Select list
sk: Výberové pole

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: - Select a value -
sk: - Zvoľte hodnotu -

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Text value
sk: Text

en: Plugin ID
sk: ID doplnku

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
