Options Config (1.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Actions
sl: Akcije

en: Remove
sl: Odstrani

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Add
sl: Dodaj

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
