Options Config (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Actions
sq: Veprimet

en: Remove
sq: Hiq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: About
sq: Informacione

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
