Options Config (1.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Remove
sr: Уклони

en: Edit
sr: Измени

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: ID
sr: ИД

en: - Select a value -
sr: - Одабери -

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
