Options Config (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Remove
sv: Ta bort

en: Edit
sv: Redigera

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Field
sv: Fält

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: Add
sv: Lägg till

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: Plain text
sv: Ren text

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Select list
sv: Rullgardinsmeny

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: - Select a value -
sv: - Välj ett värde -

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title

en: Text value
sv: Textvärde

en: Plugin ID
sv: ID-nummer för plugin
