Options Config (1.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Actions
te: చర్యలు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Edit
te: మార్చు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Add
te: చేర్చు

en: Plain text
te: సాదా పాఠ్యం

en: Select list
te: జాబితాను ఎంచుకోండి

en: About
te: గురించి
