Options Config (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Remove
th: เอาออก

en: Edit
th: แก้ไข

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Add
th: เพิ่ม

en: ID
th: ไอดี

en: Vocabulary
th: คำศัพท์

en: Select list
th: รายการที่เลือก

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title

en: Text value
th: ค่าข้อความ
