Options Config (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Actions
tr: Eylemler

en: Remove
tr: Kaldır

en: Edit
tr: Düzenle

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Field
tr: Alan

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: Add
tr: Ekle

en: Vocabulary
tr: Sözlük

en: Plain text
tr: Düz metin

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Select list
tr: Seçim listesi

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında

en: - Select a value -
tr: - Bir değer seçiniz -

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık

en: Text value
tr: Metin değeri

en: Plugin ID
tr: Eklenti Kimliği
