Options Config (1.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: - None -
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Add
ug: قوشۇش

en: Plain text
ug: ئادەتتىكى تكىست

en: About
ug: ھەققىدە
