Options Config (1.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Field
ur: فیلڈ

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: Add
ur: شامل کریں

en: ID
ur: شناخت
